ERJ-S1DF2262U
MFR.Part #
ERJ-S1DF2262U
JLCPCB Part #
C4059831
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS