ERJ-1TNF84R5U
MFR.Part #
ERJ-1TNF84R5U
JLCPCB Part #
C4273830
Description
-55℃~+155℃ 1W 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS