ERJ-2RHD8250X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-2RHD8250X
JLCPCB Part #
C20023354
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 825Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS