ERJ-S1DF1R65U
MFR.Part #
ERJ-S1DF1R65U
JLCPCB Part #
C4186577
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.65Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS