AGQ21T12
MFR.Part #
AGQ21T12
JLCPCB Part #
C1525397
Package
DIP,7.2x10.6mm
Description
-40℃~+85℃ 110V@DC、125V@AC 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 2A 4ms 4ms AgNi + Gold plated Single Coil DIP,7.2x10.6mm Magnetic Latching Relays ROHS