ERA-3VEB4220V
MFR.Part #
ERA-3VEB4220V
JLCPCB Part #
C4183663
Description
-55℃~+155℃ 125mW 422Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS