ERJ-S1DD1303U
MFR.Part #
ERJ-S1DD1303U
JLCPCB Part #
C1711954
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS