ERJ-P6WF2941V
MFR.Part #
ERJ-P6WF2941V
JLCPCB Part #
C3991247
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS