ERJ-P03D1072V
MFR.Part #
ERJ-P03D1072V
JLCPCB Part #
C3915387
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS