ERJ-HP6F7320V
MFR.Part #
ERJ-HP6F7320V
JLCPCB Part #
C5688237
Description
-55℃~+175℃ 500mW 732Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS