ERJ-S14F6R81U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S14F6R81U
JLCPCB Part #
C4157726
Package
1210
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 6.81Ω Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS