ERJ-H3ED1071V
MFR.Part #
ERJ-H3ED1071V
JLCPCB Part #
C6240324
Description
-55℃~+175℃ 1.07kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS