EEUFC1V221L
MFR.Part #
EEUFC1V221L
JLCPCB Part #
C713380
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 2000hrs@105℃ 220uF 3.5mm 35V 474.5mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS