ERJ-S08D3900V
MFR.Part #
ERJ-S08D3900V
JLCPCB Part #
C2129760
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS