ERJ-S14F5901U
MFR.Part #
ERJ-S14F5901U
JLCPCB Part #
C4166700
Description
-55℃~+155℃ 5.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS