ERA-2AEC56R0X
MFR.Part #
ERA-2AEC56R0X
JLCPCB Part #
C2137928
Description
-55℃~+155℃ 50V 56Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS