ERA-8VEB3831V
MFR.Part #
ERA-8VEB3831V
JLCPCB Part #
C6613738
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS