EEHZC1V680XP
MFR.Part #
EEHZC1V680XP
JLCPCB Part #
C178649
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+125℃ 210mA@100Hz 35V 35mΩ 4000hrs@125℃ 68uF ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS