ERJ-S14F4R22U
MFR.Part #
ERJ-S14F4R22U
JLCPCB Part #
C1860814
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.22Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS