ERJ-PB3D3832V
MFR.Part #
ERJ-PB3D3832V
JLCPCB Part #
C2086073
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 38.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS