ERJ-U1TJ3R6U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ3R6U
JLCPCB Part #
C3979216
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 3.6Ω Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS