ERJ-U02D76R8X
MFR.Part #
ERJ-U02D76R8X
JLCPCB Part #
C2107254
Description
-55℃~+155℃ 100mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS