ERJ-S14F4220U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S14F4220U
JLCPCB Part #
C4209066
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 422Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS