ERA-8ARB272V
MFR.Part #
ERA-8ARB272V
JLCPCB Part #
C4069870
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS