ERA-8AHD34R0V
MFR.Part #
ERA-8AHD34R0V
JLCPCB Part #
C20018031
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS