ERJ-S14F3901U
MFR.Part #
ERJ-S14F3901U
JLCPCB Part #
C4040801
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS