ERJ-S14F3091U
MFR.Part #
ERJ-S14F3091U
JLCPCB Part #
C4013233
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS