EEF-UD0G181ER
MFR.Part #
EEF-UD0G181ER
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 180uF 18mΩ 2.5A@100kHz 3mm 4V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS