ERJ-S14F3301U
MFR.Part #
ERJ-S14F3301U
JLCPCB Part #
C2139927
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS