EXB-18V154JX
MFR.Part #
EXB-18V154JX
JLCPCB Part #
C7275231
Package
0502
Description
150kΩ 31mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0502 Resistor Networks, Arrays ROHS