ERJ-PB3B1822V
MFR.Part #
ERJ-PB3B1822V
JLCPCB Part #
C2078494
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS