ECA1HM102
MFR.Part #
ECA1HM102
JLCPCB Part #
C713172
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.05A@120Hz 1000uF 12.5mm 2000hrs@85℃ 25mm 50V 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS