ERJ-S14F2102U
MFR.Part #
ERJ-S14F2102U
JLCPCB Part #
C2140022
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS