ERJ-S14F2101U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S14F2101U
JLCPCB Part #
C3946958
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS