ERJ-U14F2102U
MFR.Part #
ERJ-U14F2102U
JLCPCB Part #
C4222293
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS