ERA-8ARW1021V
MFR.Part #
ERA-8ARW1021V
JLCPCB Part #
C2094237
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS