ERJ-S14F1R15U
MFR.Part #
ERJ-S14F1R15U
JLCPCB Part #
C1014429
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.15Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS