ERJ-H3EF3602V
MFR.Part #
ERJ-H3EF3602V
JLCPCB Part #
C3979714
Description
-55℃~+175℃ 125mW 36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS