EEF-LL0J470R
MFR.Part #
EEF-LL0J470R
Description
-40℃~+105℃ 1.9mm 1000hrs@105℃ 18mΩ 47uF 6.3V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS