ERJ-P6WF1541V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1541V
JLCPCB Part #
C3964667
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS