ERJ-S14F1541U
MFR.Part #
ERJ-S14F1541U
JLCPCB Part #
C2140058
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS