ERJ-P08F1211V
MFR.Part #
ERJ-P08F1211V
JLCPCB Part #
C2080875
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS