ERA-1AEB222C
MFR.Part #
ERA-1AEB222C
JLCPCB Part #
C1512862
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS