ERA-8VEB1621V
MFR.Part #
ERA-8VEB1621V
JLCPCB Part #
C6548540
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS