ERJ-S14D5902U
MFR.Part #
ERJ-S14D5902U
JLCPCB Part #
C1697641
Description
-55℃~+155℃ 500mW 59kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS