ERA-3YEB621V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3YEB621V
JLCPCB Part #
C6548393
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS