ERJ-S14D4421U
MFR.Part #
ERJ-S14D4421U
JLCPCB Part #
C1699203
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS