ERA-1AEC4421C
MFR.Part #
ERA-1AEC4421C
JLCPCB Part #
C20013265
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS