EEU-ED2E151
MFR.Part #
EEU-ED2E151
JLCPCB Part #
C1587333
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 150uF 18mm 250V 31.5mm 7.5mm 810mA@120Hz ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS