RN73H2ETTD1600F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1600F50
JLCPCB Part #
C4048525
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS